همه محتویات جعبه کنسول بازی پلی استیشن 5 فاش شد

» همه محتویات جعبه کنسول بازی پلی استیشن 5 فاش شد

این هفته برای طرفداران ایکس باکس یک هفته استثنایی بوده است ، زیرا نرخ و تاریخ عرضه کنسول های سری X و S Xbox پیش از موعد منتشر شده بود و نوید یک سناریوی برد-برد را برای مایکروسافت می داد. اما اکنون که از کنسول های نسل بعدی مایکروسافت به طور رسمی رونمایی شده است ، همه نگاه ها به سونی معطوف است تا ببینیم در پایان چه زمانی از عرضه کوچک پلی استیشن 5 رونمایی خواهد کرد.


در هفته های اخیر شایعات زیادی در مورد یک اتفاق از طرف سونی منتشر شده است. هیجان انگیزترین خبر امکان برگزاری این رویداد در 9 سپتامبر (19 شهریور) بود که البته جالب اینجاست که مایکروسافت در این تاریخ به جای Sony ، کنسول های خود را معرفی کرد! اما اخیراً ، در شرایطی که هنوز خبری از معرفی کامل پلی استیشن 5 نیست ، یک منبع داخلی به نام دانیل احمد شروع به فاش کردن محتویات جعبه پلی استیشن 5 کرده است که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.


بر این اساس ، تغییرات گسترده و دیجیتالی PlayStation 5 ، علاوه بر خود کنسول ، محتویات کمی را در بر خواهد گرفت. البته ، دانیل احمد اظهار داشته است که این سوابق را از یک توزیع کننده هنگ کنگی بدست آورده است ، بنابراین برخی از محتویات کنسول ها نیز می توانند دقیقاً برای این منطقه باشند.


در این رابطه بخوانید : آخرین اطلاعات مربوط به کنسول پلی استیشن 5


محتویات جعبه PlayStation 5 (هر دو مدل مرسوم ، مد روز و دیجیتال):


یک کنترل کننده Wi-Fi

SSD با قابلیت 825 گیگابایت

پایه نگهدارنده

کابل HDMI

کابل برق

راهنما

Astro’s Playroom (از قبل نصب شده روی کنسول)

آخرین مطالب این وبلاگBuy website Traffic
ساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
Buy Website Traffic Cheap